نصب و اجاره داربست فلزی فردیس کرج | داربست ارزان|داربست آلفا

نصب و اجاره داربست فلزی فردیس کرج | داربست ارزان|داربست آلفا

نصب و اجاره داربست فردیس کرج

داربست فلزی فردیس کرج

نصب و اجاره داربست فردیس کرج

امروزه ساختمان سازی در شهرها گسترش زیادی پیدا کرده که ممکن است بارها ساختمان های نیمه کاره و در حال ساخت را دیده باشید. در ساختمان های چند طبقه و برج ها امکان دسترسی به طبقات بالاتر برای انجام برخی کارها مانند نماکاری ساختمان دشوار است‌. ضمنا برای ساخت ساختمان ها مصالح و ابزارهای مختلفی به کار می رود.

برای این که بتوان به راحتی برخی کارهای در ارتفاع مانند نماکاری و سایر کارها را انجام داد نیاز به ابزاری کاربردی داریم. داربست از جمله ابزارهای مورد نیاز برای ساختمان سازی است. این ابزار سازه ایست که دسترسی به طبقات بالا را ممکن می کند و کارگر به راحتی می تواند کارش را انجام دهد. داربست فلزی فردیس کرج می تواند انتخابی هوشمندانه برای شروع کار شما باشد. در ادامه بیشتر به این داربست خواهیم پرداخت.

مشخصات داربست فلزی فردیس و نقش آن در ساختمان سازی

داربست سازه ای موقت بوده که از ساختار اصلی ساختمان ها حمایت می کند. این وسیله کاربردی برای کار در جایی که ارتفاع آن زیاد بوده بسیار مناسب است. برای انجام برخی کارها مانند نما، رنگ آمیزی و غیره در ساختمان های چند طبقه می توان از داربست استفاده کرد. داربست ها را می توان در اطراف دیوار ها نصب نمود تا مانع از ریختن آن ها شوند. داربست فلزی یکی از انواع داربست هاست که مقاوت بالایی دارد؛ چرا که جنس لوله های آن از جنس فولاد است. این داربست می تواند سبب دسترسی آسان کارگران به ارتفاع خاصی شود.

بخش های مختلف یک داربست فلزی فردیس کرج

همانطور که گفته شد داربست یکی از ابزارهای مهم و مورد نیاز برای ساختمان سازی است که دسترسی به بخش های بالایی ساختمان را ممکن و آسان می کند. داربست ها اجزای زیاد و مختلفی دارند که در ادامه به برخی از اجزای آن می پردازیم:

  • ستون: این قسمت یکی از مهم ترین اجزای داربست است. ستون تکیه گاه داربست بوده و می تواند سبب انتقال بار به زمین شود.
  • شمع مایل: نام لوله ای بوده که روی ساختمان کناری یا زمین جای می گیرد و می تواند سبب استحکام بیشتر داربست گردد.
  • لوله های مهار: مانع از حرکت داربست می شود؛ در واقع این لوله ها ثبات داربست را افزایش می دهند.
  • لوله های زیرتخته ای: این لوله ها بین دیوار و لوله های افقی قرار گرفته و دارای نقش تکیه گاه برای سکو هستند.
  • قید: نام یکی از لوله های داربست بوده که باعث اتصال داربست به قید دیواره درگاهی می شود.

علاوه بر موارد گفته شده اجزای داربست شامل پایه مهار، پل، بست گردان، بست خاردار، پایه قابل تنظیم، قید دیواره درگاهی، لوله های افقی سراسری و غیره می شود.

قیمت داربست فلزی فردیس کرج

از اتصال لوله های داربستی، سازه داربست ساخته می شود که نقش مهم و بزرگی در ساختمان سازی دارد. داربست ها به کارگران کمک می کنند تا به بخش های بالاتر ساختمان ها دسترسی داشته باشند. قیمت داربست فلزی فردیس کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل جنس داربست است. جنس های مختلف داربست دارای قیمت های متفاوتی هستند. طول لوله داربست و شرکت تولیدکننده از عوامل دیگر بر نرخ این ابزار هستند. داربست آلفا دارای تیم حرفه ای و مطمئن بوده که در زمینه نصب انواع داربست فعالیت می کند‌. این شرکت معتبر آماده همکاری در زمینه نصب و اجرای داربست ها با قیمت مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشترشما میتوانید به سایت داربست آلفا مراجعه کنید.

همچنین با دنبال کردن پیج اینستاگرام داربست آلفا میتوانید از اخرین پروژه های انجام شده مطلع شوید و از کیفیت کارها مطمئن شوید.